KONST / Litografier / Färglitografi 12475089
nr 1247 5089
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 264/320. Motivet: 40x55 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:14:05
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien